zimowisko Zakopane - Krakow

zimowisko  z LublinaZimowisko: Zakopane - Kraków
 

Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski. Górski klimat sprzyja powstawaniu znakomitych warunków śniegowych, a tym samym udanemu odpoczynkowi dla dzieci i młodzieży wśród śniegu i pięknych krajobrazów. Co m.in. oferujemy:  wyjście na baseny termalne, górskie spacery, lodowisko, gry śnieżne i konkursy z nagrodami oraz spotkanie ze Smokiem Wawelskim :)


Ramowy program:

 1.        Wyjazd godz. 7.00 i przejazd w stronę Zakopanego, po drodze krótkie postoje. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie. Obiadokolacja. Spacer po okolicy i wieczorek integracyjny. Nocleg.

 2.    Śniadanie. Wycieczka po Zakopanem połączona ze zwiedzaniem Cmentarza na Pęskowym Brzesku. Obiad. Zabawy na śniegu, np. zjazdy na bele-czym, integracje. Kolacja. Dyskoteka. Nocleg.

 3.    Śniadanie.Spacer i wyjazd na Skocznie Narciarskie. Przejście do Doliny Strążyskiej. Obiad. Gry i zabawy na śniegu w grupach, m.in. konkurs na największego bałwana, śnieżny zbijak, śnieżne otrzęsiny  itp. Kolacja. Nocleg.

 4.  Śniadanie. Spacer do Kapliczki na Jaszczurówce.  Wyjście na lodowisko. Obiad. Odpoczynek lub zajęcia plastyczne w grupach w ośrodku. Kolacja. Nocleg.

 5.   Śniadanie. Wyjazd na baseny termalne w Zakopanym. Obiad. Zabawy na śniegu, m.in. budowa największego igloo. Konkurs na kosmiczną instalację śnieżną. Kolacja. Nocleg.

 6. Śniadanie. Wyjazd na Gubałówkę. Panorama Tatr. Zjazd kolejką do Krupówek. Obiad. Gry i zabawy na śniegu. Ognisko/grill – rozdanie dyplomów i nagród za udział w konkursach. Pakowanie. Nocleg.

7.    Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do Krakowa – spacer przez Wzgórze Wawelskie ze Smokiem Wawelskim, do Rynku, Sukiennic, Kościoła Mariackiego, fabryki cukierków ciu-ciu. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną do Lublina. Po drodze krótki przerwy. Przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy w Olczy, pokoje 3-5 os., z łazienkami, stołówka, świetlica, sala dyskotekowa.

Cena: 690 zł/osoba   cena na 40 osób płatnych (karda bezpłatnie) :

Cena obejmuje:
Zakwaterowanie: 6 noclegów. Wyżywienie: 1 obiadokolację, 6 śniadań, 6 obiadów, 4 kolacje, 1 ognisko/grill z ciepłymi napojami. Transport autokarem, opiekę wykwalifikowanej kadry  pedagogicznej i opieki medycznej, bilety  wstępów do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW. Opiekę pilota i przewodnika.

Cena nie obejmuje:
Wypożyczenia łyżew lub innego sprzętu zimowego. Wydatków własnych dzieci.

 
Jak przygotować się na zimowisko:

    Długie, ciepłe spodnie; 2 pary
    ciepłe bluzy; 2 szt.
    rękawiczki zimowe; 2 pary
    szalik i czapka
    zimowe buty na grubej podeszwie (protektorze)
    koszulki z krótkim rękawem
    rajstopy/kalesony lub bielizna termalna
    grube skarpety
    strój na dyskotekę
    kapcie lub klapki do chodzenia po pensjonacie
    okulary przeciwsłoneczne
    na basen: kąpielówki / strój kąpielowy, czepek, ręcznik, gumowe klapki
    krem do twarzy z filtrem UV                               
    dużo uśmiechu!

Zapraszamy :)

@ Program i scenariusz niniejszej imprezy/szkolenia (jako utwory) oraz sposób ich wykonywania, stanowią autorską własność intelektualną Edu Tour Turystyka i Edukacja Klaudia Giordano i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, z późniejszymi zmianami) - są chronione prawem w zakresie: stworzenia, dystrybucji, prezentacji oraz wykonywania utworu. Prawo to stosuje się zaróno do treści utworu, jak i do jego tytułu (którym jest tytuł/nazwa danej imprezy).

Formularz rezerwacji wycieczki/spaceru