wycieczka-rzym

wycieczka rzymSamolotowa wycieczka

Rzym - Watykan - Monte Cassino -

włoskie perły na wzgórzach

 

Rzym - to ekscytujące miasto na siedmiu wzgórzach, pełne antycznych zabytków, barokowych fontann. Miasto, do którego prowadzą wszystkie drogi. Papieski Watykan ze wspaniałą Bazyliką św. Piotra i Monte Cassino to część naszej chwalebnej i bohaterskiej historii. Do tego pyszna kawa, lody, pizza i siesta. Pojedźmy tam razem.

 

 KIEDY: zamów 

DZIEŃ 1. WARSZAWA – RZYM
11.30 Spotkanie uczestników na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie.  Odprawa i przelot do Rzymu na lotnisko Fiumicino (wylot 13:25 - przylot 15:45) . Transfer autokarem do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, pierwszy, wspólny spacer wieczorny po Rzymie do Fontanny di Trevi, nocleg.

DZIEŃ 2. MONTE CASSINO - BAZYLIKI
Śniadanie. Przejazd autokarem z przewodnikiem na Monte Cassino – zwiedzanie klasztoru i dla chętnych Msza Święta; pobyt na cmentarzu poległych żołnierzy 2 Korpusu Polskiego. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Bazylika św. Pawła za Muami i Bazylika św. Jana na Lateranie. Nocleg.

DZIEŃ 3. RZYM ANTYCZNY 
Śniadanie. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem. Rzym Antyczny: Plac Wenecki, Panteon, Forum Trajana, Kapitol, Forum Romanum, Łuk Konstantyna, Koloseum. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4. WATYKAN – RZYM ROMANTYCZNY
Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem: Muzea i Ogrody Watykańskie, Kaplica Sykstyńska, Bazylika Św. Piotra – indywidualna modlitwa przy grobie Ojca Św. Jana Pawła II. Rzym romantyczny – Plac Navona z Fontanną Czterech Rzek. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5. RZYM/WARSZAWA
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot z Rzymu (Fiumiciono) (wylot 10:05, przylot - 12:25). Przelot do Polski. Przejazd autokarem na miejsce zbiorki, zakończenie wyjazdu.


*Cena skalkulowana została na minimum 35 osób płatnych.
   
Cena 1650 zł + 180 euro zawiera:
Bilet lotniczy na trasie Warszawa – Rzym (Fiumicino) – Warszawa (linia lotnicza ALITALIA, baga z podreczny 8 kg + bagaż rejestrowany 23 kg),

4 noclegi w Rzymie - hotel 3*: śniadania kontynentalne + obiadokolacje,

ubezpieczenie KL i NNW,

opłaty za: obowiązkowych przewodników miejskich,

słuchawki turystyczne - system tour guide - oraz obowiązkowe słuchawki w Bazylice św. Piotra;

komunikację miejską (metro) w Rzymie,

transfery autokarowe na terenie Włoch: lotnisko -hotel - lotnisko oraz na

wyjazd do Monte Cassino;

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (Muzea i Ogrody Watykańskie, Koloseum i Forum Romanum).

 

Zaliczka: 500 zł

2 rata: 1150 zł 

euro płatne pilotowi w dniu wyjazdu na lotnisku.


Cena nie zawiera:
Napoi do obiadokolacji, wydatków własnych uczestników, obowiązkowej taksy klimatycznej (16 euro),  płatnej na miejscu.

Każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania ważnego dowodu osobistego lub paszportu.

Możliwe dodatkowe antenki dowożące na lotnisko przy minimum 20 osobach chętnych.
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany układu programu w poszczególnych dniach wyjazdu w zależności od dostępnych rezerwacji.

Zapraszamy! :)

@ Program i scenariusz niniejszej imprezy/szkolenia (jako utwory) oraz sposób ich wykonywania, stanowią autorską własność intelektualną Edu Tour Turystyka i Edukacja Klaudia Giordano i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, z późniejszymi zmianami) - są chronione prawem w zakresie: stworzenia, dystrybucji, prezentacji oraz wykonywania utworu. Prawo to stosuje się zaróno do treści utworu, jak i do jego tytułu (którym jest tytuł/nazwa danej imprezy).

Formularz rezerwacji wycieczki/spaceru