tour guide

słuchawki turystyczne tour guideSłuchawki turystyczne TOUR GUIDE –

nowoczesny system obsługi turystów


Zapraszamy na szkolenie: przewodników, pilotów, biura turystyczne, wszystkich, którzy pracują z grupami lub będą  w przyszłości.
Standardy obsługi grup turystycznych przez przewodników, pilotów i biura podroży zmieniają się - podstawą są teraz systemy TOUR GUIDE.
Ułatwiają one pracę samym przewodnikom, pilotom, biurom, a wszyscy zyskujemy opinię profesjonalnego i nowoczesnego przygotowania imprezy.

Cena: 20 zł /osoba

szkolenie (każdy z uczetników "będzie po obu stronach sprzętu" - poćwiczy oprowadzanie), koszt wypożyczenia i dowozu systemu, akumulatory oraz


CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI OBSŁUGI PRACY Z GRUPĄ W SYSTEMIE TOUR GUIDE

KIEDY i GDZIE : zamów.

ZAPISY 

- konieczność wcześniejszego zgłoszenia jest ważna - ilość wypożyczonych systemów tour guide

Standardy obsługi grup turystycznych przez przewodników, pilotów i biura podroży zmieniają się - podstawą są teraz systemy TOUR GUIDE.

słuchawki turystyczne tour guideUłatwiają one pracę samym przewodnikom, pilotom, biurom, a wszyscy zyskujemy opinię profesjonalnego i nowoczesnego przygotowania imprezy:

- DOBRZE NAS SŁYCHAĆ NIEZALEŻNIE OD ODLEGŁOŚCI,
- NIE MĘCZYMY GŁOSU,
- przy dużej grupie możemy swobodnie przemieszczać się po mieście/terenie i mamy pewność, że nikt z końca nie zgubi się i nawet usłyszy nas i wie, gdzie skręcić :)

Przygotuj się na sezon!
Bądź nowoczesnym  pilotem / przewodnikiem!
Biurem, które wdraża światowe standardy obsługi!

Szkolenie może być poprowadzone w dowolnym mieście: minimum 15 osób chętnych, prosimy o kontakt.

Zapraszamy!

@programy szkoleń są programami autorskimi, ich treść i użycie podlega Ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, z późniejszymi zmianami) - są chronione prawem w zakresie: stworzenia, dystrybucji, prezentacji oraz wykonywania utworu. Prawo to stosuje się zarówno do treści utworu, jak i do jego tytułu (którym jest tytuł/nazwa danej imprezy).

Formularz rejestracyjny