Tomaszowska Okraglica - Lodz

wycieczka ŁódźTomaszowska Okrąglica - Łódź

 

Niezapomniane chwile z przygodą i historią Tomaszowskiej Okrąglicy, bunkry hitlerowskie w Konewce, etnografia i unikalna przyroda w Skansenie Rzeki Pilicy, geologiczna gratka w Grotach Nagórzyckich. No i Łodź - miasto filmowe i historii wielkich fabrykantów!

 

Ramowy program:
1 dzień
7.00 zbiorka i wyjazd z Lublina (Kino Bajka)
Przejazd w stronę Tomaszowa Mazowieckiego, Zwiedzanie: Konewka - bunkry hitlerowskie z okresu II wojny światowej, Skansen Rzeki Pilicy oraz Rezerwat Niebieskie Źródła; Groty Nagórzyckie - podziemna geologiczna trasa turystyczna. Przejazd do Łodzi, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

2 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Łódzi z przewodnikiem, m.in. Muzeum Kinematografii, Muzeum Włókiennictwa, spacer ulicą Piotrkowską: pomniki znanych łodzian, np. Fotel Jaracza, Kuferek Reymonta, ławeczka Tuwima, Aleja Gwiazd, zabytkowe kamieniczki i pałace fabrykantów. Czas wolny w łódzkiej Manufakturze.
Powrót w późnych godzinach wieczornych.

Cena: 185 zł /os - 40 osób

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, przewodnika, 1 nocleg ,1 śniadanie, 1obiadokolacja, , ubezpieczenie NNW.
Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Uwaga!! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie!!!

Partner wyjazdu:

Biuro Turystyczne „Hubertus”

@ programy wycieczek są programami autorskimi, ich treść i użycie podlega Ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, z późniejszymi zmianami) - są chronione prawem w zakresie: stworzenia, dystrybucji, prezentacji oraz wykonywania utworu. Prawo to stosuje się zarówno do treści utworu, jak i do jego tytułu (którym jest tytuł/nazwa danej imprezy).

 

Formularz rezerwacji wycieczki/spaceru