Tokaj - Debreczyn - Eger

 Debreczyn - egerTOKAJ – DEBRECZYN – EGER

 

Chcesz odpocząć, oderwać się i zrelaksować w SPA, poznając przy tym piękny kraj jakim są Węgry?
Jeśli tak, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Dzień 1:
Wyjazd w godzinach rannych w kierunku Węgier, zwiedzanie miejscowości Tokaj – miasto regionu winiarskiego oraz degustacja win cenionych od wieków w całej Europie. Przyjazd do najsłynniejszego uzdrowiska na Wielkiej Nizinie Węgierskiej – Hajduszoboszlo. Zakwaterowanie w hotelu ***. Dla spragnionych dalszych wrażeń istnieje możliwość skorzystania z oferty Wellness jaką jest zaplecze odnowy biologicznej. W ofercie znajduje się min: wanna z hydromasażem, odkryty basen, fińska sauna, sauna na podczerwień oraz siłownia, obiadokolacja oraz nocleg.

Dzień 2:
Śniadanie. Przejazd po miejscowości Debreczyn położonego w pobliżu rezerwatu przyrody Debreceni Nagyerdő Természetvédelmi Terület, dzielącego się na dwie części: uzdrowiska oraz centrum. Spacer po mieście oraz zwiedzanie jednego z symboli miasta czyli Wielkiego Kościoła Ewangelickiego z XIX wieku. Dodatkowo do atrakcji Debreczyna zaliczyć można ogród botaniczny odtworzony przez pracowników Katedry Botaniki, który zajmuje powierzchnie 12 ha. Znajdują się tam takie gatunki roślin egzotycznych jak: bananowce, ananasy, awokado oraz kaktusy a zbiór roślin przekracza 8000 gatunków. Po powrocie do hotelu istnieje możliwość kontynuowania relaksu w SPA w Wellness.Uroczysta obiadokolacja przy muzyce regionalnej. nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Egeru. W programie m.in. Bazylika, Kościół Minorytów (z relikwiami św. Kingi, królowej Jadwigi oraz Bł. Jolanty), Minaret, Zamek Egerski, Plac Istvana Dobo.,. Następnie wizyta w Dolinie Pięknej Pani, zwiedzanie winnic, degustacja i zakupy miejscowych win. Wyjazd do Polski – obiad po trasie, powrót do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych

 CENA: 660 zł. przy udziale 45 uczestników.

 
Cena obejmuje:
transport: autokar wyposażony w klimatyzacje, wc, dvd, cafe-bar, zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu *** pokoje 2 osobowe, wyżywienie zgodnie z programem, przewodnik w języku polskim, pilot, ubezpieczenie NW i KL za granica, opłaty drogowe i parkingowe, podatek VAT.

Cena nie obejmuje – uroczystej kolacji – 20 euro.


Formularz rezerwacji wycieczki/spaceru