Szkolenia i certyfikaty

szkolenie dla branzy turystycznej od animacji do grywalizacji

od aniamacji do grywalizacji Warsztaty dla przewodników, pilotów, branży turystycznej i nauczycieli
„od animacji do grywalizacji”


Grupa:  20-25 osób
Termin: na zamówienie
godz. 09:00 – 18:00
miejsce:
Hotel Grodzka20, centurm Starego Miasta w Lublinie, ul . Grodzka 20, Lublin

zamki i budowle obronne szkolenie dla branzy turystycznej i pasjonatow

zamki i budowle obronne szkolenieZamki i budowle obronne – szkolenie dla branży turystycznej i pasjonatów

listopad 2018


Podczas naszych wypraw z turystami bardzo często zwiedzamy zamki obronne, fortyfikacje i inne budowle tego typu.
Dwudniowe szkolenie ma za zadanie zapoznanie uczestników z podstawową problematyką dotyczącą dzieł obronnych na przestrzeni stuleci, w tym rodzajami, sposobem walki i życiem codziennym, jakie wyzaczały twierdze.
Drugi dzień to wyjazd terenowy do pobliskich zamków w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i Janowcu.
 

Ikonografia

ikonografia szkolenieIkonografia bizantyjska i łacińska

 

Ikonografia to klucz do prawidłowego odczytywania sztuki religijnej.

Bez znajomości ikonografii, kupując bilet do muzeum, czy kościoła, tracimy więcej niż połowę ceny, a to dlatego, że patrząc na dzieło sztuki, zobaczymy mniej, niż połowę jego treści. Poznać podstawy ikonografii to tak, jak nauczyć się obcego języka, z tą różnicą, że ikonografia to jedyny język uniwersalny. Jeśli połączyć symbolikę wywodzącą się z greckiej mitologii, oraz staro- i nowotestamentowej tradycji chrześcijańskiej, to okaże się, że 99% europejskiej i amerykańskiej sztuki stworzonej do połowy XX wieku posługuje się tym samym językiem... Zapraszamy na szkolenie.

tour guide

słuchawki turystyczne tour guideSłuchawki turystyczne TOUR GUIDE –

nowoczesny system obsługi turystów


Zapraszamy na szkolenie: przewodników, pilotów, biura turystyczne, wszystkich, którzy pracują z grupami lub będą  w przyszłości.
Standardy obsługi grup turystycznych przez przewodników, pilotów i biura podroży zmieniają się - podstawą są teraz systemy TOUR GUIDE.
Ułatwiają one pracę samym przewodnikom, pilotom, biurom, a wszyscy zyskujemy opinię profesjonalnego i nowoczesnego przygotowania imprezy.

Na szlaku renesansu lubelskiego

                                  Renesans Lubelski – wyjazd szkoleniowy


Niedawno obchodziliśmy rok renesansu lubelskiego. Dlatego warto bliżej poznać obiekty z nim związane.
Na szkoleniu dowiesz się czym jest renesans lubelski? Czy to styl? Czy zjawisko? Jak go charakteryzować? Jak to stało się, że w ogóle zaistniał?  Czy jest rzeczywiście „lubelski”, czy może to styl eklektyczny, prezentujący fantazję fundatorów. O tym wszystkim dowiemy się na wyjeździe szkoleniowym części Szlaku Renesansu Lubelskiego.

Dla grupy, dla której ta trasa nie jest wygodna ze względów logistycznych - ułożymy trasę bardziej dopasowaną, obejmującą obiekty renesanu w innych częściach województwa.

angielski

angielski w turystyceEnglish for Tourism - angielski w turystyce

 

 Jesteś pilotem wycieczek bądź przewodnikiem. Wyjeżdżasz często zagranicę lub oprowadzasz grupy obcokrajowców – musisz mieć dobrze opanowane podstawy języka

angielskiego w turystyce – bo Twój angielski jest Twoją wizytówką!

ZAPRASZAMY OD POZIOMU A2/B1 :) UPORZĄDKUJESZ, UTRWALISZ SŁOWNICTWO, A GLOSARIUSZ I MINI PRZEWODNIK ZAWSZE MOŻESZ MIEĆ W SWOIM PLECAKU :)

questy

questing w LublinieQuest - nowoczesne narzędzie dla turystyki dziedzictwa

2 dni - termin na życzenie

Quest to coraz bardziej popularna forma odkrywania dziedzictwa i historii miejsca.
Produktem finalnym jest utowrzenie nieoznakowanego szlaku turystycznego, który za pomocą rymów i zagadek, przeprowadzi turystów po wyjątkowych miejscach wybranego terenu. Może być nim miasto, kościół, szkoła, park lub muzeum. Ukoronowaniem przygody z questem będzie odkrycie ukrytego skarbu i hasła - bo quest to edukacja przez zabawę dla dużych i małych.

Zapraszamy do zamowienia szkolenia z tworzenia questu.

rezydent

kurs rezydentaRezydent turystyczny


Edu Tour oraz Akademia Rainbow Tours zapraszają na specjalistyczny kurs mający na celu przygotowanie do pracy na stanowisku rezydenta biura podróży. Program Akademii Rezydentów pozwoli Ci nabyć niezbędną wiedzę i zapoznać się z technikami pracy na różnych destynacjach.

Kurs prowadzony jest metodą DUALNĄ, która jest połączeniem e-learningu i warsztatów stacjonarnych. Dzięki temu  masz możliwość zapoznania się z materiałem dydaktycznym na specjalnie stworzonej platformie edukacyjnej. Dostęp do niej jest możliwy z każdego miejsca na świecie, o każdej porze. Kursant sam decyduje o terminie zrealizowania 7 modułów szkoleniowych.

animator

animator czasu wolnegoAnimator czasu wolnego


Edu Tour i Akademia Rainbow Tours zapraszają na kurs animatorów hotelowych i turystycznych. Jeśli szukasz pracy na wakacje w ciepłych krajach - to ten kurs jest dla Ciebie. Lubisz sport, zabawę, chcesz przeżyć przygodę życia - zostań animatorem czasu wolnego i pracuj z nami!

Do Twoich zadań będzie należało: szukanie ukrytych skarbów, toczenie indiańskich bitew, branie udziału w rozgrywkach sportowych, olimpiadach i kosmicznych wyprawach, robienie pamiątek z wakacji, tańczenie na mini-disco. A to wszystko z naszymi najmłodszymi turystami, którymi będziesz się opiekować i sprawiać, iż będą to ich najlepsze wakacje pod słońcem!

rosyjski w turystyce

rosyjski w turystyceJęzyk rosyjski w turystyce - specjalistyczne szkolenie językowe

4 spotkania po 4 godziny lekcyjne

 

Rosjanin to turysta, którego spotkasz już wszędzie, warto umieć porozumieć się z nim.
Kurs jest nastawiony na konwersację. Słownictwo związane z pracą pilota /przewodnika.

Przydatność na destynacjach, w których porozumiesz się także w języku rosyjskim, m.in. Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Bułgaria, Turcja, Rumunia, Chorwacja i Mołdawia. 

Zamów szkolenie.

pomoc

pierwsza pomocPierwsza pomoc przedmedyczna

 

  Z zasłabnięciem, zakrztuszeniem, atakiem padaczki, czy krwotokiem możemy spotkać się nagle: to może zdarzyć się domownikom, na ulicy, na koloniach, gdzie jesteśmy opiekunami, naszym turystom na wycieczce, znajomemu, który prowadzi samochód czy motor - WARTO WIEDZIEĆ JAK URATOWAĆ MU ŻYCIE !

Kurs prowadzony jest zgodnie aktualnymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji, prowadzący to doświadczeni lekarze ratownictwa medycznego, otrzymujesz ZAŚWIADCZENIE UKOŃCZENIA KURSU WYDANE PRZEZ WPR, program spełnia wymogi Kodeksu Pracy w zakresie osób wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy.