Praga i Wroclaw - wyjazd na jarmarki swiateczne

wycieczka do PragiWrocław, Złota Praga – wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy +

Afrykanarium - odrobinę lata zimą :)

Wrocław – stolica Dolnego Śląska i Praga – magiczna stolica Czech w świątecznej odsłonie...
Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego...!

możesz wsiadać po trasie :)

DZIEŃ 1.  
 Zbiórka na Placu Zamkowym w Lublinie w godzinach porannych i przejazd przejazd w kierunku Wrocławia przez Kraśnik, Annopol, Opatów, Kielce, Jedrzejów

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej... Spacerując po Rynku znaleźć będzie można nie tylko aromatyczny grzaniec i słodkie pierniki, ale też specjały, których nie spotka się w żadnym innym miejscu. Francuskie ślimaki, węgierskie kołacze i langosz, austriackie sery. W pięknych, drewnianych domkach będzie można wybierać świąteczne podarunki spośród wielu unikatów. W tym roku na Jarmarku zadebiutują ozdoby wykonane z koronek koniakowskich, olejne obrazy dla dzieci, wyjątkowe patchworkowe wyroby z Nepalu, portugalskie i marsylskie mydła zapachowe, ręcznie wykonane stroiki i choinki, naturalne kosmetyki z Egiptu i Jordanii i wiele innych wspaniałych produktów.
Przy strzeżonym przez Krasnali-latarników domku Pod Krasnalem, pojawi się Grzybek Krasnala, do którego będzie można wejść i wykonać niezwykłą pamiątkową fotografię. Nie zabraknie również domku Kominkowego wraz z plenerowymi kominkami.  Czas wolny na spacer po jarmarku świątecznym.

Podczas pobytu we Wrocławiu poczujemy –
trochę lata w zimie – czyli wizyta w Afrykanarium – dla chętnych!

Wieczorem przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.


DZIEŃ 2. 
Śniadanie. Wyjazd do  Pragi.  Po przyjeździe, zwiedzanie Pragi z przewodnikiem: słynny Most Karola, Rynek staromiejski z przepięknymi kamienicami, Ratusz ze słynnym zegarem Orloj, kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa oraz kościół Św. Mikołaja.

Czas wolny na spacer po jarmarku świątecznym: przepiękne stragany, iluminacje świetlne, świąteczne ozdoby, grzane wino i miody, a także świąteczne smakołyki.

Przejazd do hotelu w Pardze, nocleg.

DZIEŃ 3. 
Śniadanie. Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem: Strahovsky Klasztor, Hradczany – kompleks pałacowo - zamkowy, Zamek Praski z Bramą Macieja, uroczysta zmiana warty o 12.00, katedra Św. Wita, Pałac Królewski, Ogrody Wallenstaina.
Czas wolny na dalszy spacer po jarmarku świątecznym.


Powrót do Polski w godzinach nocnych.


CENA: 520,00 zł od osoby przy 40 osobach płatnych

Cena zawiera:  transport  autokarem/busem klasy LUX, zakwaterowanie w hotelu we Wrocławiu i Pradze  w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami,wyżywienie: 2 śniadania, obsługę przewodnika lokalnego w Pradze, obsługę pilota, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera:  dopłat do pokoi 1 os, obiadokolacji (ogromny wybór na jarmarku potraw regionalnych) , wydatków własnych uczestników, biletu wstępu do Afrykarium – 30,00 zł/os.
Partner: Aviatour.

Formularz rezerwacji wycieczki/spaceru