Pobyty SPA i po zdrowie

pakiety SPA Naleczow

Spa NałęczówNałęczów - najpiękniejsze uzdrowisko!

zapraszamy na  Pobyty SPA & Wellness

w Termach Pałacowych - wybierz coś dla siebie :) 

oferta całoroczna

Nałęczowskie Termy Pałacowe oferują wyjątkową bazę wypoczynkową, odnowy biologicznej,  SPA & Wellness, możliwość picia zdrowotnych wód mineralnych. Okoliczne wąwozy, których jest tu na metr kwadratowy najwięcej  w Europie, bliskość chronionych, zielonych obszarów przyrodniczych, tworzy wyjątkowy mikroklimat.

Dojedziesz tu także  pociągiem lub autobusem,a pobliskie lotnisko w Warszawie, Rzeszowie czy Świdniku gwarantuje skrócony czas dojazdu z odlegnych miejsc.

Wybierz coś dla siebie - wybierz najlepszy pakiet! Zapraszamy :)

ekskluzywne pobyty spa w Naleczowie

ekskluzywny dotyk luksusu Termy NałęczowskieEkskluzywne pobyty Spa & Wellness
w Nałęczowie - Uzdrowisku  

oferta całoroczna

Baza SPA w Nałęczowie oferuje luksusowy dotyk piękna dla Pań, Panów oraz Par.
Wzmacniają go masaże, ekskluzywne zabiegi na bazie kosmetyków CLARENS, okłady z białej glinki i aromatyczne kąpiele oraz zabiegi modelujące sylwetkę. Wybierz cos dla siebie, pczuj się wyjątkowo, poczuj sie jak w raju!

Dojedziesz tu także  pociągiem lub autobusem, a pobliskie lotnisko w Warszawie, Rzeszowie czy Świdniku gwarantuje skrócony czas dojazdu z odlegnych miejsc.

Możesz także zwiedzać Lubelszczyznę. Zapraszamy :)

tydzien SPA dla grupy w Naleczowie ze zwiedzaniem Lubelszczyzny

pobyty spaTydzień dla grupy VIP

SPA & Wellness

w Nałęczowie -połączony ze zwiedzaniem Lubelszczyzny

(oferta całoroczna)


Nałęczów to znane w całej Polsce uzdrowisko, niedaleko od Warszawy i Lublina,  sprzyjające relaksowi, poprawie krążenia oraz pracy serca. Oferuje wyjątkową bazę wypoczynkową, odnowy biologicznej,  SPA & Wellness, możliwość picia zdrowotnych wód mineralnych.

Okoliczne wąwozy, których jest tu na metr kwadratowy najwięcej  w Europie, bliskość chronionych, zielonych obszarów przyrodniczych, tworzy wyjątkowy mikroklimat. Zapraszamy Państwa na 7-dniowy pobyt w uzdrowisku połączony z odwiedzaniem najciekawszych, pobliskich  atrakcji turystycznych:Lublin, Kazimierz Dolny nad Wisłą, Kozłówka, Wojciechów, Zamość.

pobyty po zdrowie w Naleczowie

Pobyty  Po Zdrowie  w Nałęczowie

i turnusy rehabilitacyjne

ofeta całoroczna


Uzdrowisko Nałęczów słynie z leczenia schorzeń kardiologicznych.
Nic dziwnego - Nałęczów leży w najcieplejszym regionie kraju, a klimat uzdrowiska jest umiarkowany,
słabo bodźcowy, o dużej jonizacji powietrza, dzięki czemu pozytywnie wpływa na leczenie chorób układu krążenia,
nadciśnienia czy niedokrwistości. Masy powietrza nawiewane lessowymi wąwozami są przesycone olejkami eterycznymi wydzielanymi przez okoliczne drzewa iglaste i inne prozdrowotne substancje. Uzdrowisko może się pochwalić także krystalicznie czystymi wodami leczniczymi z wapienno-żelaznych źródeł, które są wykorzystywane m.in. w kuracji pitnej. Warto wiedzieć, że naturalna woda mineralna jest gazowana i sprzedawana pod nazwą "Nałęczowianka" i "Cisowianka".

konferencje w Naleczowie

konferencja w NaleczowieA może konferencja lub szkolenie w Nałęczowie ? :)Nałęczów to znane w całej Polsce uzdrowisko, niedaleko od Warszawy i Lublina, sprzyjające relaksowi.
Oferuje wyjątkową bazę wypoczynkową, odnowy biologicznej, SPA & Wellnes, możliwość picia zdrowotnych wód mineralnych.
Usytuowane w zaciszu wiekowego parku  Termy Pałacowe i Atrium dają  szerokie możliwości połączenia pracy w salach konferencyjnych z wyjątkowym relaksem i wypoczynkiem.

Po godzinach intensywnej pracy z przyjemnością wszyscy skorzystają z zabiegów hydroterapii i oddadzą się w ręce specjalistów.