Paryz Polnocy - sladami przedwojennej Warszawy

wycieczka do WarszawyParyż Północy - śladami przedwojennej Warszawy

jedziemy pociągiem :)

 

Przedwojenna Warszawa - miasto nazywane Paryżem Północy. Piekna, wykwintna, bogata. Goście, którzy przybywali ze Wschodu, uważali Warszawę za miasto zachodnie pełne atrakcyjnych budynków i zachodniego czaru. Natomiast dla kogoś z Europy Zachodniej, chodzącego po centrum, Warszawa była miastem sympatycznych widoków.
Zapraszamy do dawnej Warszawy!

Kiedy: zamów
Zbiórka: Dworzec PKP Lublin, zgodnie z aktualnym rozkładem jazdy pociągów 7.52-10.20

możesz dołaczyć w Warszawie lub wsiąść do pociagu w Nałęczowie, Puławach i Dęblinie


Cena: 35 zł/osoba przy minimum 20 osobach - zawiera: ubezpieczenie, opiekę pilota i lokalnego przewodnika, bilety MPK/metro.

Cena nie zawiera: biletu na pociąg, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: fantastyczny Park Miniatur dawnych budynków i ulic przedwojennej Warszawy (12 zł) , Synagoga Nożyków (10 zł) , Muzeum Pragi - ok 3 zł. Każdy wybiera to co ma ochotę zwiedzać.


wycieczka do WarszawyRamowy program:
Wyjazd PKP  7.52 i przejazd do Stolicy
- około 11.00 spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miejsc zwiazanych z przedwojenną Warszawą: Plac Zamkowy, cześc Traktu Królewskiego, Plac Piłsudskiego, Ogród Saski, Park MIniatur, Plac Grzybowski, Synagoga Nożyków, Ulica Próżna
- czas wolny na obiad we własnym zakresie
- przejazd na Pragę, dzilenicy ktora nie zostala zniszczona podczas wojny, Ulica Ząbkowska, Bazar Różyckiego, cerkiew Marii Magdaleny.
- 17.50 - 20.10 podroż powrotna do Lublina

Kolejność zwiedzania może ulec zmnianie.

Zapraszamy :)

@ Program i scenariusz niniejszej imprezy/szkolenia (jako utwory) oraz sposób ich wykonywania, stanowią autorską własność intelektualną Edu Tour Turystyka i Edukacja Klaudia Giordano i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, z późniejszymi zmianami) - są chronione prawem w zakresie: stworzenia, dystrybucji, prezentacji oraz wykonywania utworu. Prawo to stosuje się zaróno do treści utworu, jak i do jego tytułu (którym jest tytuł/nazwa danej imprezy).

 

Formularz rezerwacji wycieczki/spaceru