nocne zwiedzanie Lublina z katem

zwiedzanie LublinaLubelskie Nocne Igraszki z Katem

 
Zapraszamy na nocny spacer po Lublinie w towarzystwie Kata :)
Wejdziemy do podziemi Kata w Piwnicy pod Fortuną, poznamy narzędzia jakimi wymierzał kary (będzie można przymierzyć niektóre akcesoria). Dowiemy się jak obradował Lubelski Trybunał Koronny i o tym czy jego wyroki zawsze były sprawiedliwe. Przypomnimy sobie legendę o czarcim sądzie. Dojdziemy do kamienia nieszczęścia, gdzie kat „rozprawi się ze złoczyńcami ;)

 Następie wejdziemy na Wieżę Trynitarską, skąd będziemy podziwiać wspaniałą panoramę miasta z nocną iluminacją. Pokrzepimy się katowską nalewką, aby mieć siłę iść dalej jak prowadzą światła. Poznamy historię: Nowego Ratusza, Placu Litewskiego i Pomnika Unii Lubelskiej, Teatru Osterwy, Kościoła Pobrygidkowskiego ufundowanego przez Władysława Jagiełłę, pomnika Jana Kochanowskiego oraz Wieży Ciśnień. Spacer zakończymy przy Bramie Krakowskiej.

igraszki z katemKiedy: zamów 

Miejsce: Rynek 1, przy Trybunale Koronnym , 18.00-20.30

Cena: - 42 zł /osoba zawiera: ubezpieczenie, bilet wstępu na NOCNE ZWIEDZANIE Piwnicy Kata w Piwnicy pod Fortuną, bilet wstępu na NOCNE WEJŚCIE do Wieży Trynitarskiej, pracę Kata, w tym dobrowolne ścięcie NA KAMIENIU NIESZCZĘSCIA lub głaskanie mieczem;) usługę przewodników po trasie zwiedzania oraz KIELISZEK KATOWSKIEJ NALEWKI!
 dla dzieci soczek :)

Zapraszamy !

 

@ Program i scenariusz niniejszej imprezy (jako utwory) oraz sposób ich wykonywania, stanowią autorską własność intelektualną Edu Tour Turystyka i Edukacja Klaudia Giordano i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, z późniejszymi zmianami) - są chronione prawem w zakresie: stworzenia, dystrybucji, prezentacji oraz wykonywania utworu. Prawo to stosuje się zaróno do treści utworu, jak i do jego tytułu (którym jest tytuł/nazwa danej imprezy).

Formularz rezerwacji wycieczki/spaceru