animator

animator czasu wolnegoAnimator czasu wolnego


Edu Tour i Akademia Rainbow Tours zapraszają na kurs animatorów hotelowych i turystycznych. Jeśli szukasz pracy na wakacje w ciepłych krajach - to ten kurs jest dla Ciebie. Lubisz sport, zabawę, chcesz przeżyć przygodę życia - zostań animatorem czasu wolnego i pracuj z nami!

Do Twoich zadań będzie należało: szukanie ukrytych skarbów, toczenie indiańskich bitew, branie udziału w rozgrywkach sportowych, olimpiadach i kosmicznych wyprawach, robienie pamiątek z wakacji, tańczenie na mini-disco. A to wszystko z naszymi najmłodszymi turystami, którymi będziesz się opiekować i sprawiać, iż będą to ich najlepsze wakacje pod słońcem!

Termin: zamów (grupa musi liczyć minimum 15 osób)
Cena: 400 zł (w zależności o daty dokonania zgłoszenia - informacja poniżej)
Miejsce: Lublin, Szkoła Tańca Latino Dance Studio.

animator czasu wolnego
Trenerzy Amiancji:

Aleksandra Wodzyńska - ukończyła pedagogikę w zakresie profilaktyki i animacji społeczno – kulturalnej. Pracuje na Uniwersytecie Łódzkim w Zakładzie Pedagogiki Twórczości, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu wspierania kreatywności, metod animacji grupy i logiki projektowej. Jest instruktorką ZHP, przez 8 lat prowadziła gromadę zuchową. Była programowcem III Ogólnopolskiego Zlotu Drużynowych i szefową jednego z bloków programowych Zlotu w Krakowie. Corocznie koordynuje kilkanaście projektów profilaktycznych i animacyjnych. Jest trenerką animatorów czasu wolnego, specjalizuje się w animacji czasu wolnego dzieci i młodzieży. Nadpobudliwa pracoholiczka.

Dorota Nowak-Szymczyk - pasjonatka animacji i fitnessu. Instruktor dyscypliny sportu-fitness (AWF Katowice), CA Yoga Instructor (Elite Poland Fitness School), Professional Fitness Aqua Instructor (Profi Fitness School), Instruktor Pilates (Krakowska Akademia Pilates), uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitness w Polish Fitness Academy, Euro Fitness School, Elite Poland Fitness School. Instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej (Emergency First Response, Wielka Brytania) oraz absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W sezonie wakacyjnym pracuje jako pilot wycieczek lokalnych oraz rezydentka na Krecie. Od 2011 roku trenerka w Akademii Rainbow Tours odpowiedzialna za choreografie oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone przez animatorów.

Filip Szmidt - od 2009 roku trener animatorów czasu wolnego (Polska Izba Turystyki, a obecnie Rainbow Tours). Absolwent kierunku Geografii Turyzmu i Hotelarstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Doświdczenie zdobywał w Zespole Oceny Kompetencji i Rekrutacji oraz Szkoleń i Coachingów znanej łódzkiej firmy doradczej, a także jako event manager - organizator festynów i imprez dla dzieci i dorosłych. Wielokrotnie przygotowywał koncepcje animacji, rekrutował animatorów oraz nadzorował i koordynował ich pracę.

Program
Szkolenie trwa 2 dni (18 godzin lekcyjnych):

DZIEŃ I
1. Czym jest animacja?
    Kariera animatora w Rainbow Tours.
    Teoria i funkcja animacji.
    Obowiązki i zadania animatora.


angielski w turystyce2. ABC animatora.
    Savoir-vivre w animacji.
    Rozwój psychiczny dzieci w wieku 4-12 lat.
    Sprzęt techniczny w animacji.
    Praca z mikrofonem.
    Praca na scenie.

3. Jak animować?
    PR w pracy animatora.
    Kreatywność w pracy animatora.
    gry i zabawy grupowe.
    Animowanie dzieci.
    Organizowanie night show.
    Praktyczne zadania animacyjne wykonywane przez uczestników.

DZIEŃ II
1. Jak animować? cd.
    Międzynarodowe tańce i zabawy animacyjne.
    Rozwój fizyczny dzieci w wieku 4-12 lat.
    Organizowanie zajęć sportowych.
    Bezpieczeństwo podczas animacji.
    Elementy fitnessu w animacji + NOWOŚĆ Bokwa Fitness!.

Bokwa Fitness jest nową formą fitness, która podbija cały świat! Niezwykłe zajęcia bez choreografii oraz liczenia kroków są idealnym rozwiązaniem dla animatorów pracujących za granica. To kombinacja amerykańskiego języka znaków i języka Bokwa®. Sprawia, że instruktorzy i uczestnicy mogą sygnalizować sobie wzajemnie kolejny ruch. Dzięki temu jest to forma aktywności, w której doskonale bawią się goście wszystkich narodowości bez konieczności rozumienia języka obcego!  Aqua aerobic - organizacja zajęć. Przykładowy plan dnia animatora.

2. Pierwsza pomoc przedmedyczna dzieciom i niemowlętom: care for children. „Care for Children” prowadzony jest jest licencjonowanego instruktora Emergency First Response

Odpłatność:
Koszt kursu stopnia: 400 zł - obejmuje:18 godzin lekcyjnych zajęć z profesjonalnymi trenerami turystyki, skrypt szkoleniowy w wersji on-line, dyplom potwierdzający udział w szkoleniu (uwaga! Dyplom wydajemy w 3 wersjach językowych: polskiej, angielskiej i hiszpańskiej – to ułatwi Ci poszukiwanie pracy także za granicą), zaświadczenie o udziale w zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej „Care for Children” (bardzo istotne dla pracodawców).

Płatność możliwa w 2 ratach:
    100 zł przy zapisie (rezerwacja miejsca),
    300zł zł na 7 dni przez szkoleniem, po otrzymaniu maila z potwierdzeniem szkolenia.


Pamiętaj, że u nas: zajęcia prowadzą trenerzy, którzy później rekrutują zespół animatorów w Rainbow Tours S.A. Program dopasowany jest do animacji hotelowej obecnej w ofercie polskich biur podróży. Kursanci Akademii pierwsi otrzymują informacje na temat castingów rekrutacyjnych. Dla najlepszych organizujemy bezpłatny tygodniowy wyjazd zagraniczny, podczas którego profilujemy umiejętności animacyjne zgodnie z wymaganiami Figloklubów Rainbow Tours S.A. - połączysz zabawę z nauką, poznasz ludzi i zrobisz pierwszy (a może następny) krok w stronę kariery w turystyce!
 

Zapraszamy :)

Formularz rejestracyjny